Kalın ve Uzun Kirpikler İçin Bakım Önerileri

Kalın ve Uzun Kirpikler İçin Bakım Önerileri
30 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 235 kez okundu.

Kalın ve uzun kirpikler için bakım önerileri. Kaşınıza kadar değen sık görünümlü fırça gibi sert ve bakımlı, parlayan bakışlarınızı konuşturan kirpikler mi istiyorsunuz? Günümüz bayanlarının makyajlarında olmazsa olmaz göz makyajlarını taçlandıran kirpiklerin bakımı, uzun olmasını, sık görünüme sahip hacimli görünmesinin sırları bu yazıda saklı. Eğer kısa kirpikleriniz varsa upuzun gösterişli bakışlara sahip olmak zor değil. Bitkisel ürünlerin satıldığı aktarlardan alacağınız Hint yağı derdinize deva olacaktır yada bir süre kullanacağınız badem yağıyla kirpikleriniz de çok olumlu sonuçlara ulaşacaksınız.

Peki aldığımız bu bitkisel yağları nasıl kullanacağız? Uygun fiyata alacağınız bu yağları bir kulak çubuğu yardımı ile kirpiklerinize sürebilirsiniz. Bu sürme işlemini ise sabah akşam uygulayarak sonuç alabilirsiniz ama biraz sabırlı olmalısınız. Çünkü yağların kirpik köklerinize etkileşimi biraz alacaktır. Kullanacağınız kulak çubuklarının tek kullanımlık olmasına dikkat etmeli hijyenik olmasına özen göstermelisiniz.
Yağlarla aynı zamanda biten bir rimel kutusunu iyi şekilde yıkayıp içine boşaltıp kirpiklerimize masaj yaparcasına yine sabah akşam uygulayabilirsiniz. Biraz sabırla harika ve hatta ve hatta şık gösterişli kirpiklere ulaşmanız kaçınılmaz olacaktır. Bununla orantılı olarak bakışlarınız dahada keskinleşecek ve en dikkat çekici siz olacaksınız. Tek yapmanız gereken bu işlem sırasında sabırlı davranmak olacaktır. Düzenli olarak bu işlemleri aksatmadan yapmanızı tavsiye ederiz ki sonucunda istediğiniz kıvama erişmiş olup mutlu olun, kalın ve uzun kirpiklere sahip olan o güzel hayallerinize kavuşun…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git