İstenmeyen Tüyler İçin Maske Önerileri

İstenmeyen Tüyler İçin Maske Önerileri
30 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 230 kez okundu.

İstenmeyen tüyler için maske önerileri.İstenmeyen tüyler her kadının ortak problemi arasında yer almaktadır. Yüz bölgesi olsun, kollar, koltuk altı, bikini, bel bölgesi ve bacaklarda ki istenmeyen tüyler ile savaşmak adına yıllardır birçok yöntem denenmektedir. İstenmeyen tüylerden kurtulmak kolay olmamakla birlikte imkansız değildir. Bu tüylerden kurtulmak için ilk olarak düzenli uygulayacağınız maskeyi belirlemeli ve ardından aksatmadan bu maskeyi belirlenen aralıklar ile uygulamalısınız.

İstenmeyen tüyler için uygulanacak en kolay ve en etkili maskelerden biri zerdeçal maskesidir. Bu maskeyi 15 günde bir uygulamanız yeterli olup düzenli kullanım ile özellikle yüz bölgesinde ki tüylerden %90 oranında kurtulabilirsiniz. Tüyleri seyreltme ardından dökme özelliğine sahip bu maske sayesinde kuaför derdinden kurtulabilirsiniz.
Zerdeçal Maskesi ;
İlk olarak bir çay kaşığı zerdeçal tozunu bir kaba ekleyin. Ardından 3 çay kaşığı sütü kaba dökün ve iyice karıştırın. Macun kıvamına gelen zerdeçalı yüzünüze uygulayın ve 20 dakika bekleyin. 20 dakikanın sonunda cildinizi iyice soğuk su ile durulayın. 15 günde bir defa uygulama ile kesin sonuç almak mümkün.
Limon Maskesi ;
Limon maskesi de istenmeyen tüyler için son derece etkili diğer bir yöntemdir. İlk olarak 1 yemek kaşığı taze sıkılmış limon suyu içerisine yarım çay kaşığı tuzu ekleyin ve karıştırın. Homojen halini alan karışımı istenmeyen tüylerin olduğu bölgeye uygulayıp 15 dakika bekleyin ardından soğuk su ile yıkayın. Haftada bir defa uygulama yeterli olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git