Hindistan Cevizi Yağının Cilde Faydaları ve Kullanımı

Hindistan Cevizi Yağının Cilde Faydaları ve Kullanımı
31 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 246 kez okundu.

Hindistan cevizi yağının cilde faydaları ve kullanımı. Makyaj temizleyicisi olarak da kullanılabilen Hindistan cevizi yağı en zor olan makyajları bile çok rahat şekilde temizleye bilme özelliğine sahiptir. Dudaklarınız çok çabuk kuruyor ve bakım yapmak mı istiyorsunuz evden çıkmadan önce dudaklarınıza Hindistan cevizi yağını sürerek dudak korumasını sağlayabilirsiniz.

Karın çatlakları ; Hamilelik sonrası bayanların en çok dert ettiği olaylardan biri de biliyorsunuz ki ciltte oluşan çatlaklıklardır. Oluşan bu çatlakların çok azalmasına yardımcı olan Hindistan cevizi yağının katkısı çok fazladır.
Gözaltı kremi ; Geceleri uyumadan önce yavaşça masaj yaparak göz çevrenize sürün göz altı torbaları ve ince çizgilerin giderilmesine yardımcı olmaktadır.
O kadar çok faydası vardır ki bu doğal yağı mutlaka evinizde bulundurmanız gerekir. Genç sağlıklı ve güzel bir cilde sahip olmak sanıldığı kadar zor değil sadece biraz özen göstermek ve düzeli uygulama yaparak çok iyi bir cilde sahip olabilirsiniz. Piyasada satılan pahalı kimyasal kremler yerine doğal bu kadar güzel yağlar varken sizde cildinizi yenilemek için etkili yağlardan biri olan Hindistan cevizi yağını kullanabilirsiniz. Gece yatmadan önce tüm vücudunuza sürüp uyuduğunuzda tüm cildinizin nemlenip rahatladığını siz de hissedeceksiniz. Pul pul olan cildin yumuşamasına yardımı olur.
O zaman size bir sır vereyim mi? Benim gülüşüm değerli bembeyaz dişler bana göre diyorsanız soda ile Hindistan cevizi yağını karıştırıp dişlerinizi bununla fırçalayabilirsiniz. Sizde farkı hemen göreceksiniz demedi demeyin hanımlar 🙂 hemen deneyin 😉

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git