Cilt Kızarıklığı İçin Maske

Cilt Kızarıklığı İçin Maske
26 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 231 kez okundu.

Cilt kızarıklığı için maske.Cilt kızarıklıkları son derece rahatsız edici bir durumdur. Yüzde ki kızarıklıklar kötü bir görüntüye sebep olurken aynı zamanda yüzde ki pürüzsüzlüğe de zarar verir. Kapatıcılar yardımıyla dahi zor kapatılan kızarıklıklar çoğu insanın başının belasıdır. Eğer cilt kızarıklıkları sizinde başınızın belası ise ve bu durumdan muzdarip iseniz son derece etkili bir maske tarifi vereceğiz. Cilt kızarıklıkların dan kolayca kurtulmak adına elma maskesi uygulayabilirsiniz. Düzenli kullanım sayesinde elma maskesi ile cilt kızarıklarından kurtulmak mümkün.

Cilt kızarıklıkları için Elma Maskesi Malzemeleri ;
– Yarım elma ( kırmızı yahut yeşil elma olabilir)
– Yumurtanın sarısı( 3 çay kaşığı yumurta sarısı)
Hassas ciltler içinde son derece uygun olan bu maskeyi uyguladıktan sonra kolaylıkla cilt kızarıklarından kurtulabilirsiniz.
Cilt kızarıklıkları için Elma Maskesi Hazırlanışı ;
İlk olarak elmayı iyice yıkadıktan sonra kabuklarını soyun ve elmayı rendeleyin. Ardından üzerine 3 çay kaşığı yumurta sarısı ekleyin. Sonrasında malzemeleri iyice karıştırın. Ardından temiz ve kuru cildinize uygulayın. Özellikle kızarıklıkların olduğu bölgelere yoğun şekilde uygulayın. Sonrasında 20 dakika cildinizde bekletin ve soğuk su ile cildinizi durulayın. Ardından cildinize nemlendirici kremi sürün. Bu maskeyi hafta da bir defa yapmanız yeterli olacaktır. Bu doğal maske sayesinde cilt kızarıklığından kurtulabilir ve sağlıklı bir cilde kavuşabilirsiniz. Bunun yanı sıra yüzünüzde ki kızarıklıklar giderek artıyor ise bir cildiye uzmanına danışmalısınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git