Bebek Pudrasının Yüze Faydaları

Bebek Pudrasının Yüze Faydaları
24 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 260 kez okundu.

Bebek pudrasının yüze faydaları.Bebekler genel olarak ilk doğdukları andan itibaren dış dünya için gayet hassas bir yapıya sahiptir. Bunun için de her ürünün ya da her besinin hassasiyetine de ayrı bir önem verilmesi gerekir. Ancak bazı bilinmeyen yararlı ip uçları ile özellikle bebek pudrasını birden çok yerde kullanmanız mümkündür.

İlk bilinmesi gereken kadınların makyajı ile ilgili olan kısmıdır. Makyaj yaptıktan sonra makyaj sabitleyiciniz yok ise bu durumda hafif bir bebek pudrası kullanmanız bu işinizi görecektir. Aynı şekilde kirpik dolgunlaştırıcı etkisi de vardır. Rimel sürmeden önce hafif bir bebek pudrası daha dolgun kirpiklere sahip olmanızı sağlayacaktır. Terleme sorunu da özellikle yaz ayları içerisinde tam bir problemdir. Bu konuda da bebek pudrası imdadınıza koşabilir. Yüzünüzün terleme noktalarına hafif bir şekilde bebek pudrası serpmeniz terlemenizi önleyecektir. Bu konuda koltuk altında bir hayli işe yarayabilmektedir.

Cildinizin mat görünmesini ve parlamaması için de bebek pudrası kullanabilirsiniz.
Genel olarak bakıldığı zaman bebek pudrasının bilinmeyen birden fazla yararı bulunmaktadır. Özellikle sivilce ve akne oluşumunda engel niteliği taşıyan bebek pudrası oldukça kurtarıcı özelliktedir. Cilt maskelerinde de bir hayli kullanılabilen pudra hassas ciltler için bir hayli ön plana çıkan üründür. Hem bebeğiniz hem de sizin için oldukça kurtarıcı niteliğe sahiptir. Kirpik dolgunlaştırıcı ya da makyaj sabitleyici özelliklerinin yanı sıra bir de terleme karşıtı olan bir üründür.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git