Aslan Pençesi Çayının Faydaları Nelerdir?

Aslan Pençesi Çayının Faydaları Nelerdir?
20 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 234 kez okundu.

Aslan pençesi çayının faydaları nelerdir? Aslan pençesi çayı özellikle kadınların vazgeçilmez çaylardan biri olmalıdır. Bu çay adet zamanlarında karında oluşan şiddetli ağrıya adeta bir mucize olarak gelmekte ve ağrıyı kesici bir ilaç görevi üstlenmektedir. Aynı zamanda fazla olan adet kanamalarının önüne geçerek kanamayı azaltıcı etki göstermektedir. Kadınların sadece adet zamanında değil adetten sonra olan menopoz zamanında da en güzel yardımcı görevini üstlenmektedir. Menopoz sırasında kadında oluşan yorgunluk ve huzursuzluğu alıcı bir etki gösterir.

Soğuk algınlığı gibi durumlarda boğaz ağrısı bizi sinir eden en kötü faktördür aslında. İşte aslan pençesi çayının en güzel özelliklerinden biriside bu ağrıyı giderici bir etki yaratmasıdır.
Vücudumuzda herhangi bir sorun sonucunda kesik veya yara mı oldu? Yada egzama gibi bir sorun mu oluştu? Hiç üzülmeyin. Çareniz kesinlikle aslan pençesi çayı… Bu çay içerisinde bulundurduğu vitamin ve mineraller sayesinde yara veya kesik yada egzama sorun her ne ise sonucuna hemen çözüm bulacak ve sizi bu dertten kurtaracaktır.
Bu çay aynı zamanda bizi gün boyu rahatsız eden çilemizden yani mide bulantısından kurtarmaktadır.

Eğer ki ağzınızda yaralar oluşuyor ve sizi son zamanlarda çok rahatsız ediyor ise sakın dert etmeyin… Aslan pençesi çayını demledikten sonra ağzınızda birkaç kez güzelce bir gargara yapın ve iyi etki yarattığına şahit olun. Hemen hemen herkesin en büyük sıkıntılarından biriside yaşanılan sindirim bozukluğu sorunlarıdır. Aynı zamanda bunların arasında en kötülerinden bir tanesi ise ishaldir. Adeta başımızı derde sokup bizi bütün gün sinir edici bir pozisyon oluşturur ishal. İşte bu gibi durumlarda en güzel yöntem sabah ve akşam olmak üzere bir bardak içilmiş olan aslan pençesi çayı olacaktır. İshali ve beraberinde sindirim sorunlarını ortadan kaldırır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git