Anında Etkili Cilt Maskeleri

Anında Etkili Cilt Maskeleri
23 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 221 kez okundu.

Anında etkili cilt maskeleri.Cildimizin güzelliğini korumak ve cildin canlanması adına birçok maske tarifi bulunmaktadır. ancak bu maskeler çoğu zaman düzenli kullanım ile aylar sonra etkisini göstermekte ve hevesimizi kaçırmaktadır. Bu yazımızda sizler için anında etkili cilt maskeleri tarifi vereceğiz. Uygulamanın ardından hemen etkisine şahit olacağınız maskeler ile artık daha mutlu olabilir ve mucizevi değişim karşısında şaşkınlık yaşayabilirsiniz.

Anında etkili cilt maskesinde ilk olarak maya maskesi bulunmakta. İlk uygulamanın ardından cildinizde ki değişimi gözleriniz ile görebilirsiniz.
Maske için ilk olarak bir yaş mayanın yarısını alın. Ardından içerisine 1 tatlı kaşığı süt ekleyin ve iyice karıştırın. Krem kıvamına gelen maskeyi göz altları ve dudak çevresi haricinde ki tüm yüzünüze uygulayın ve ardından yaklaşık 30 dakika cildiniz de bekletin. Kuruyan maskeyi ılık su ile ıslatıp masaj yaparak cildinizi temizleyin. ardından yumuşak havlu ile cildinizi kurulayın. Bu uygulama ile cildiniz bir bebek cildi gibi olacak. yumuşacık ve nemini kazanmış cilde anında kavuşabilirsiniz.
Diğer bir anında etkili cilt maskesi ise kahve telvesi maskesidir. Sade kahveyi afiyetle içtikten sonra telvesine birkaç damla limon ekleyerek cildinize sürün. Yaklaşık 15 dakika beklettikten sonra soğuk su ile durulayın. Hem peeling hem de maske etkisine sahip bu uygulamanın ardından cildinizde ki değişime anında şahit olabilir ve parlak bir cilde dakikalar içinde tek uygulama ile kavuşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git