Yağ Yakıcı Bitkisel Çaylar Nelerdir ?

Yağ Yakıcı Bitkisel Çaylar Nelerdir ?
28 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 230 kez okundu.

Yağ yakıcı bitkisel çaylar nelerdir ? Kat kat giyinerek kilolalarımızı saklamızı sağlayan soğuk kış günleri sona eriyor. Fazla kilolardan kurtulmalı ve yaza hazır girmeliyim diyenlerdenseniz bu yazıya bir göz atın. Kilo verirken sporun ve diyetin yanında zayıflamaya yardımcı olacak yiyecekler ve içecekler de en büyük kurtarıcımız oluyor. Fazla kilolardan kurtulabilmek ve sağlıklı zayıflayabilmek için yapılması gereken en önemli şey vücuttaki fazla yağı yakmaktır. Bu nedenle sizler için yağ yakmayı sağlayan bitkisel çayları bir araya getirdik ve bu yazıyı oluşturduk.

Aktarlarda kolaylıkla bulabileceğiniz bu çayların başında yeşil çay geliyor. Yeşil çay, yağları metabolizma hızını artırarak yakıyor. Çayı şekerli içenlerdenseniz yeşil çaya bal katarak tatlanmasını sağlayabilirsiniz. İkinci olarak bilinen çay ise biberiye çayıdır. Biberiye çayı, yağ yakıcı özelliği sayesinde kilo vermeye yardımcı olur. Bitkisel zayıflama ürünlerinde de sık sık kullanılan biberiye çağı, oldukça etkilidir.

Üçüncü olarak önereceğimiz çay ise çay bitkisinin olgunlaşmamış yapraklarından elde edilen beyaz çaydır. Siyah çaydan daha hafif bir tadı olan bu çay üretildiği bölgeye göre farklı isimler almaktadır. Beyaz çay, yeşil çayla hemen hemen aynı özelliklere sahip olmasına rağmen, daha fazla antioksidan içermesi bakımından, yeşil çaydan daha faydalıdır. Bu çayların yanında evdeki malzemelerden kendiniz hazırlayabileceğiniz bir çay tarifi daha vereceğim : 1 çay bardağı limon suyu, 1 çorba kaşığı su, 1 tatlı kaşığı bal, 1 çay kaşığı tarçın karıştırılır ve yağ yakıcı bir çay daha elde etmiş olacağız. Bu karışımı yemeklerden sonra içerek vücudumuzun yağ yakmasına yardımcı olabiliriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
istanbul escort-